Rozbroiliśmy wielką paczkę z Leszna

Niestety pomocnicy Mikołaja namieszali w procedurze i może tak być, że nie będziemy wiedzieli co? Od kogo? Np. zestaw naklejek, kostka Rubika karty i maszyna do robienia baniek, sweterek w renifery, z piernika chata, świetna gra Monopoly, wspaniałe puzzle 1000 elementów… wiemy tylko, że pochodzi z tej wielkiej paczki z Leszna- dziękujemy!!! Ale… znalazłem torbę z kartkami- może coś rozszyfrujemy.Piękna kartka od Madzi –renifery od Oliwii, piękna namalowana kartka i tylko Jestem z Tobą, Zuzia wykleiła kartkę szmaragdami, Wiktoria piękna choinka, Martyna…żadne zdjęcie nie oddaje piękna Twojej choinki- skrzy się złotymi iskierkami- cudo!!!
Nareszcie jakiś ślad- słodycze od Klasy Ia- stworek daje nam pierwszy trop… Zosia: Trzymaj się! Całym sercem jestem z Tobą i piękna choinka I Julia i Patrycja, która przysłała las choinek i Natalia z reniferem. Aleksy przysłał głowę lwa- i życzenia- walcz jak lew ! Wesoły renifer od Julii, Emilka Klasa I R??? nadal nic nie wiemy.
Od Asi wsparcie… Gosia z I R – dużo ciepłych słów i piękna kartka, Marika 1tp- Ekonom- czyli ciepło, ciepło… tak jak myśleliśmy Leszno Ekonom:)?, Zuzia I bp,
No i nareszcie mamy potwierdzenie:) Z okazji Twoich wcześniejszych Świąt Bożego narodzenia, życzymy Ci dużo uśmiechu na twarzy, czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi oraz wspaniałych prezentów, życzy klasa 2lb wraz z wychowawcą z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie:))- na kartce z koniczynka na szczęście podpisała się cała klasa. Amcia z klasy 1 bp przysłała grosik na szczęście – od razu widać, że studiują ekonomię:)), Paulina i Zosia z I bp piękne pocztówki Klaudia:) Korzystaj z każdego dnia nie patrząc na nic. Jestem z Tobą i serduszko… Zuzia i Anita narysowały piękne bombki choinkowe. Gosia napisała serdeczny list… abyś zawsze otoczony był przyjaciółmi, nie znajomymi, ale prawdziwymi przyjaciółmi, którzy Cię kochają takim, jakim jesteś…. Malwina i Marcelina siedzą chyba w jednej ławce- :)Piękne serdeczne życzenia od Pani Marii. No i Ci moi pomocnicy jednak na coś się przydali bo znalazłem małe karteczki:
Piesek śpiewający od 1A:)
Szachy- wspaniały prezent!!! – od 1B i 3C
Słodycze i lizaki od I A
Piękny czerwony kocyk od 2H- już go otulamy w niego
Laski cukrowe na choinkę i furę słodyczy przysłali logistycy z 4LA
Lego… znów IA- czy tam jest kilka klas IA?…I wreszcie natrafiłem na kartkę z życzeniami od IA:))- serdecznie dziękujemy- to nie był mały upominek:))
I życzenia od 2 B
No ale od kogo dostaliśmy jeszcze 3 koce- ciepłe pledy – dwa norweskie jeden w gwiazdki- to już się nie dowiemy… ale całej wspaniałej Szkole bardzo dziękujemy. Że się pochyliliście nad losem naszego chłopca.
Biorę każda kartkę do ręki… i czuje się jak pianista, który dostaje nuty do zagrania- a vista – pierwszy raz je widzi… ani jednej fałszywej nuty… jak mazurki Chopina- napisaliście je prosto z serca- są piękne… i Jasiu ich słucha jak najpiękniejszej muzyki. Nie wyobrażacie sobie jakie to dla niego jest ważne- dowiedzieć się, że nie walczył na próżno- i że Wy jego rówieśnicy – cenicie jego postawę wobec tej strasznej choroby. Każde dobre słowo jest jak lekarstwo.
Bardzo dzielnie walczy- nawet teraz- kiedy już prawie nie mówi i został przez chorobę przykuty do łóżka. A jeszcze tydzień temu chodził!!! Nadal walczy- nadal się nie poddaje- chce robić wszystko sam… i uśmiecha się do nas i do Was, kiedy czytamy te kartki…
Dziękujemy wspaniała Szkoło w Lesznie!!!
Wy w nagrodę jako pierwsi zobaczycie naszą piękną już ubraną choinkę. Zawisły na niej wszystkie ozdoby… z całego świata – To wyście nam ją ubrali- naszych bombek jest na niej mało… Przyprószona jest śniegiem w aerozolu:), bo nawet śniegu nam nie brakuje. Jutro Mama piecze piernik, żeby pachniało świętami… problem może być tylko z karpiem… bo w Makro pływają same jesiotry.

CD – oczywiście nastąpi…

 

Tags: No tags

Comments are closed.