Ministerstwo pomaga Jasiowi

 

Patrząc od lewej na kanapie siedzi – Ania, Ula, Natalia i Ula. Razem z dziewczynami znamy się od pieluch, a właściwie to nasi rodzice znają się od stu lat, jeszcze zanim my się pojawiłyśmy na świecie. Każde wakacje spędzałyśmy razem bawiąc się w Kamieniu Pomorskim i jeżdżąc razem nad morze. Czas mijał a my wszyscy dorośliśmy i rozjechaliśmy się na cztery strony świata.

Ania i Ula parę lat temu założyły siostrzaną firmę – Ministerstwo Dobrego Mydła. Dzięki swojemu uporowi i bezkompromisowości od lat zdobywają nagrody na najlepsze naturalne kosmetyki. Kibicujemy im i trzymamy kciuki!

Gdy tylko dowiedzieliśmy się do diagnozie Jasia, dziewczyny od razu przystąpiły do pomocy. Całą noc siedziałam z Anią w jej mieszaniu w Warszawie i wspólnie płacząc ustalałyśmy jak przeprowadzić akcję informacyjną o jaśkowych zmaganiach. To Ania wymyśliła hasło “wszyscy za Jaśka!”. W tym czasie Ula w Szczecinie biegała po szpitalu i przekazywała jaśkowe wyniki do lekarza z którym byliśmy w kontakcie.  Od tamtej pory stale możemy liczyć na ich pomoc w zakresie tworzenia bloga, insatgrama czy facebooka. Czasem tyle się dzieje, że Ania wysyła sms – piszcie co u Was, czekamy, pamiętajcie żeby robić zdjęcia!

Parę dni temu do rodziców przyszła ciężka paczka. W środku kilka paczek mydła bananowego, stworzonego specjalnie dla Jasia! Po ostatnich próbach i testach mydło pojawi się w sklepie a dochód ze sprzedaży będzie przekazywany na leczenie Jaśka.

https://www.facebook.com/ministerstwodobregomydla/ – zobaczcie sami jakie cuda wychodzą z tego Ministerstwa ! To jest naprawdę pierwsza liga kosmetyków, wszystko z najlepszych naturalnych składników. Kto raz spróbuje – już tylko będzie chciał tego używać. Polecamy szczególnie dla alergików i osób z problemami ze skórą.Połowa tych problemów wynika z chemii stosowanej do masowej produkcji mydeł i szamponów. Tutaj chemii nie ma.

http://www.ministerstwodobregomydla.pl/

To mydło bananowe- pachnie tak, że ma się ochotę ugryźć.
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Skoro o interesach- to zapraszamy także do naszego sklepu ze starą porcelaną. Biznes rajstopowy, którym zajmowaliśmy się do tej pory musimy zawiesić. Nie da się prowadzić regularnej porządnej obsługi sklepów i jednocześnie jeździć po świecie z chorym Jasiem. Naszych wspaniałych zaprzyjaźnionych klientów bardzo przepraszamy.

Natomiast sklep internetowy na allegro z porcelaną jeszcze zipie.
Gdyby komuś coś wpadło w oko to pomoże nam a kredens wzbogaci o piękną porcelanę.
https://allegro.pl/uzytkownik/mieszkiel?fbclid=IwAR1HbxlXpnlodQHoq8z3Dm1O7gYCsBxgFBNtkfbsJVIA5QwEp_c5ZkaYtbo&order=m&bmatch=baseline-var-cl-n-uni-1-4-0312

Tags: No tags

Comments are closed.