Biopsja w Zurychu. Szukamy pomocy!

Dziś otrzymaliśmy garść informacji na temat biopsji w Zurychu. Przed zabiegiem Janek będzie miał specjalny rezonans. Sama operacja trwa 20 minut- ale 2 godziny trwa układanie pacjenta do zabiegu, który wymaga największej precyzji… ale w końcu to specjaliści od precyzji- Szwajcaria:) Wszystko będzie jak w szwajcarskim zegarku. Jeśli wszystko jest dobrze po 3 dniach do domu- po dwóch tygodniach wynik- uzyskany najnowocześniejszą metodą analizy molekularnej.
Czyli jak dobrze pójdzie całość powinna zamknąć się w przeciągu tygodnia. Już wiemy, że jest dobry pociąg z Berlina a klinika jest jeden przystanek metra od dworca głównego w Zurychu.
Jedyny problem to znalezienie spania dla Taty, który nie może tak jak w Centrum Zdrowia Dziecka spać między łóżkami w szpitalnej sali.
Dlatego mam prośbę – może ktoś ma kogoś znajomego w Zurychu, kto mógłby wynająć pokój z dostępem do łazienki. Bo hotele są bardzo drogie… a koszty bardzo wysokie. Oprócz chrapania /nie zawsze!/ jestem bardzo grzecznym lokatorem.
Jeszcze nie wiemy w jakim terminie odbędzie się biopsja. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.
Janek czuje się dobrze – dzisiaj wybiera się na mecz koszykówki. Będzie relacja. Ostatnio Zastal wygrał !!! Może znów przyniesiemy szczęście naszej drużynie:)))

Tags: No tags

One Response