ZBIÓRKA NA SIEPOMAGA! / FUNDRAISER FOR JASIU!

Ostatnie dni były bardzo intensywne. We wtorek Jasiu był na badaniach w klinice immunoterapii w Kolonii w Niemczech. Jest to najlepszy tego typu ośrodek w Europie, i tam tez pracuje jeden ze światowych ekspertów od tej metody. Jaśkowi pobrano znaczną ilość krwi do badań i do stworzenia specjalnej szczepionki. Normalnie między diagnostyką a rozpoczęciem terapii mijają dwa tygodnie, ale doktor powiedział, że nie ma na co czekać i że Jasiu ma się stawić w klinice już za tydzień.  

– Trzeba uderzyć w guza, zanim zacznie ponownie rosnąć, gdy jest jeszcze osłabiony radioterapią. I właśnie teraz jest ten moment. 

Bardzo nas zaskoczyła ta decyzja i musieliśmy natychmiast składać wniosek do fundacji siepomaga, żeby zdobyć środki na leczenie. Do piątku musieliśmy wysłać pierwszą transzę, 90 000 zl. Nie wiedzieliśmy czy nam się uda.  Ale zielony pasek na Jasia stronie dzięki wam kompletnie zwariował i mieliśmy pieniądze na czas. Jesteście niesamowici! Tak bardzo wam dziękujemy. WIerzymy że dzięki wam uda nam się uzbierać całą sumę, a to prawie 300 000 zł!

Zapraszamy do wspierania, lubienia i dzielenia się zbiórką na siepomaga.pl. Im więcej nas będzie tym szybciej uda nam się uzbierać całą kwotę!
***


Last days were very intense. On Tuesday Jasiu had his diagnostics done in immunotherapy clinic in Cologne in Germany. It is the best center of this type in Europe, and also there is working one of the best world expert in this method.  The doctors drew a lot of Jasius blood to examine and to prepare a special vaccine from it. Normally the time between medical examinations and the beginning of the therapy takes app. two weeks but the doctor said there is no time to lose, and that Jasiu will start next week already. 


-We have to hit the tumore before it will start growing again, when its still very weak. And this moment is now- he said.

We were really surprised with this ecision and we hade to apply to siepomaga.pl immediately to start the fundraiser to cover the costs. We had to send the first installment ntill friday, almost 22 000 euro. We had no idea if we will make it, but tanks to You the counter on the fundraiser’s site went completely crazy and we had the money on time! You are amazing! We are so grateful! We belive that with Your help we can collect the whole sum, almost 70 000.

Please, support the fundraiser, like and share it. The more we are the faster we can collect the whole sum!
Tags: No tags

Comments are closed.