Koncert świąteczny uczniów zielonogórskiej szkoły muzycznej Yamaha #Gramy dla Jaśka!

Image may contain: 1 person, text


Jak co roku uczniowie zielonogórskiej Szkoły Muzycznej Yamaha organizują koncert świąteczny. Jak co roku, koncert połączony jest z akcją charytatywną.  W tym roku zadecydowali, że pomogą Jasiowi, a koncert pod hasłem #GramydlaJaśka odbędzie się już w ten weekend, 15-go i 16-go grudnia w zielonogórskiej Filharmonii. Podczas koncertów odbędzie się kiermasz świąteczny oraz licytacje fantów, a dochód z całego przedsięwzięcia zostanie przekazany na leczenie naszego Jaśka. 
Fanty na licytacje są fenomenalne! Posłuchajcie co o koncercie opowiadali dziś w Radio Zachód jego organizatorzy!
A poniżej możecie zobaczyć co między innymi można będzie wylicytować:

  • Zaproszenie dla dwóch osób na premierę filmu “Całe Szczęście”, która odbędzie się 5. marca w multikinie Złote Tarasy w Warszawie ! Po filmie stacja zaprasza na bankiet razem z aktorami oraz gośćmi specjalnymi tego wydarzenia !!! Telewizja dodatkowo postanowiła pokryć koszty dojazdu do Warszawy oraz zagwarantować nocleg w stolicy dla dwóch osób !!! Dziękujemy to mało powiedziane. Takie dary na licytacje przeszły nasze najśmielsze oczekiwania…. Nie pozostaje zatem nic innego aby z otwartym sercem….no i portfelem pomóc w najbliższy weekend Jaśkowi !!!


Image may contain: text
  • Wizyta na planie filmowym serialu “Na Wspólnej” oraz spotkanie z aktorami dla czterech osób !!!
Image may contain: 7 people, people smiling, people standing
  • Miesięczna kampania reklamowa na telebimie (skrzyżowanie ulic Kostytucji 3. Maja oraz Moniuszki w Zielonej Górze). Dar trafia do nas od firmy Żejmo & Siatecki Gadżety

No automatic alt text available.

  • Płyty z autografami znakomitych zespołów wokalnych – Lumen Vocale oraz AudioFeelsNo automatic alt text available.Image may contain: 3 people
  • Płyta z jeszcze ciepłym autografem Andrzeja Piasecznego 
No automatic alt text available.

  • dres z autografami szpadzistek kadry narodowej, oficjalna koszulka reprezentacyjna, obraz (akwarela) autorstwa wybitnego szablisty Wojciecha Zabłockiego oraz książka “Historia Sportu w Polsce”

Image may contain: people standing

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

No automatic alt text available.Zapraszamy na licytację a darczyńcom baaaaardzo dziękujemy!!!! Jesteście wspaniali!
Tags: No tags

Comments are closed.